Tylos namai Kaunas

Atsiliepimai

33 Responses

  1. 2026 m.birželio 02-03 dienomis „Tylos namai” buvo pašarvota mano mama Aldona-Ona. Labai dėkoju Ramunei Bastienei už nuoširdžią ir profesionalią pagalbą, išmintingus patarimus. Labai esu dėkingas visiems „Tylos namai” darbuotojams už subalansuotą bendravimą, paslaugumą, labai kokybišką šarvojimo ir laidojimo paslaugų suteikimą.
    Nuoširdi ir didelė pagarba ” Tylos namai” kolektyvui.

  2. Laba Diena.Dar neatslugo netekties skausmas.bet visos musu seimos vardu norime padekoti Tylos Namu kolektyvui,Jus Geriausi..Aciu uz Jusu nuosirdu ir profesionalu darba ir rupesti..Jusu deka sunkios dienos neprailgo,visus biurokratinius ir organizacinius klausimus Jusu kolektyvas issprende uz mus.Dar karta didelis ir nuosirdus aciu Jums…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *