Kremavimo paslauga – 190 Eur.
Pasiūlymo sąlygas
čia
Atsiliepimai
33 Responses
Laba diena,
visos šeimos vardu ir iš visos širdies dėkojame Jums už rūpestį, šilumą ir begalinį supratingumą, atsisveikinant su mūsų Mamyte, Močiute, uošviene, giminaite, artimąja. Šiuo mums labai sunkiu, jautriu metu Jūs buvote ne tik profesionalūs, bet ir nepaprastai žmogiški – tai mums reiškė daugiau, nei galėtume nusakyti žodžiais. Jūsų ramybė, pagarba, kantrybė ir gebėjimas būti šalia tada, kai labiausiai to reikėjo, suteikė daugiau stiprybės ir paguodos. Jūs padėjote atsisveikinti gražiai, oriai ir su meile. Esame Jums nuoširdžiai dėkingi už kiekvieną detalę, už kiekvieną gerą žodį ir tylų palaikymą. Jūsų darbas yra neįkainojamas.
Ačiū Jums visiems ir kiekvienam atskirai. Niekada to nepamiršime.
Nuoširdžiai,
Audra
Nuoširdi rekomendacija❤️
Dirba patys nuostabiausi žmonės, viską padeda sutvarkyti nuo A iki Z.
Palaikymas ir nuoširdumas sunkią akimirką.
Viskas kur kas lengviau, kai dirba tokie žmonės, kaip jūs tylos namų kolektyvas.
Didelis AČIŪ už tai, kad padėjote suorganizuoti ir išleisti tėvelį į paskutinę kelionę.
Jūs esate savo srities profesionalai 100%
Nuoširdžiai dėkojame laidojimo namų „Tylos namai“ kolektyvui už nuoširdų palaikymą, kantrybę, supratingumą ir nuolat skleistą šilumą itin sunkiu laikotarpiu netekus mylimo vyro ir tėvelio. Jūsų profesionalumas ir jautrumas padėjo mums švelniau išgyventi šią netektį.
Ypatingą padėką reiškiame ir nuostabioms Jūsų giesmininkėms Aušrai ir Joanai – jų vidinė ir išorinė šiluma bei nuoširdūs žodžiai palietė kiekvieną širdį ir suteikė stiprybės. Dėkojame, kad buvote šalia.
Norime padėkoti Kauno “Tylos namai” kolektyvui, ypač administratorei Ramunei Bastienei, už pagalbą organizuojant artimo žmogaus laidotuves. Dėkojame už palaikymą, naudingus patarimus, profesionalumą. Jūsų pagalba suteikė mums ramybės ir saugumo jausmą leido mums nusiraminti ypatingai sunkiu mūsų šeimai metu.
Norim padėkoti „Tylos namų” kolektyvui, o ypatingai administratorei Ramunei Bastienei, už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, empatiją sunkiu mūsų šeimai metu netekus Dukters. Dėkojame už vertingus patarimus ir pagalbą.
33 Responses
Laba diena,
visos šeimos vardu ir iš visos širdies dėkojame Jums už rūpestį, šilumą ir begalinį supratingumą, atsisveikinant su mūsų Mamyte, Močiute, uošviene, giminaite, artimąja. Šiuo mums labai sunkiu, jautriu metu Jūs buvote ne tik profesionalūs, bet ir nepaprastai žmogiški – tai mums reiškė daugiau, nei galėtume nusakyti žodžiais. Jūsų ramybė, pagarba, kantrybė ir gebėjimas būti šalia tada, kai labiausiai to reikėjo, suteikė daugiau stiprybės ir paguodos. Jūs padėjote atsisveikinti gražiai, oriai ir su meile. Esame Jums nuoširdžiai dėkingi už kiekvieną detalę, už kiekvieną gerą žodį ir tylų palaikymą. Jūsų darbas yra neįkainojamas.
Ačiū Jums visiems ir kiekvienam atskirai. Niekada to nepamiršime.
Nuoširdžiai,
Audra
Nuoširdi rekomendacija❤️
Dirba patys nuostabiausi žmonės, viską padeda sutvarkyti nuo A iki Z.
Palaikymas ir nuoširdumas sunkią akimirką.
Viskas kur kas lengviau, kai dirba tokie žmonės, kaip jūs tylos namų kolektyvas.
Didelis AČIŪ už tai, kad padėjote suorganizuoti ir išleisti tėvelį į paskutinę kelionę.
Jūs esate savo srities profesionalai 100%
Nuoširdžiai dėkojame laidojimo namų „Tylos namai“ kolektyvui už nuoširdų palaikymą, kantrybę, supratingumą ir nuolat skleistą šilumą itin sunkiu laikotarpiu netekus mylimo vyro ir tėvelio. Jūsų profesionalumas ir jautrumas padėjo mums švelniau išgyventi šią netektį.
Ypatingą padėką reiškiame ir nuostabioms Jūsų giesmininkėms Aušrai ir Joanai – jų vidinė ir išorinė šiluma bei nuoširdūs žodžiai palietė kiekvieną širdį ir suteikė stiprybės. Dėkojame, kad buvote šalia.
Norime padėkoti Kauno “Tylos namai” kolektyvui, ypač administratorei Ramunei Bastienei, už pagalbą organizuojant artimo žmogaus laidotuves. Dėkojame už palaikymą, naudingus patarimus, profesionalumą. Jūsų pagalba suteikė mums ramybės ir saugumo jausmą leido mums nusiraminti ypatingai sunkiu mūsų šeimai metu.
Norim padėkoti „Tylos namų” kolektyvui, o ypatingai administratorei Ramunei Bastienei, už profesionalumą, nuoširdų rūpestį, empatiją sunkiu mūsų šeimai metu netekus Dukters. Dėkojame už vertingus patarimus ir pagalbą.