Siekiame suteikti visas įmanomas paslaugas netekus artimo. Mes norime, kad sunkią akimirką Jums netektų niekuo rūpintis – viską stengsimės padaryti mes patys.

Iškilus klausimams skambinkite mums visą parą:

Kauno „Tylos namai” +370 677 69629

Šiaulių „Tylos namai” +370 663 22445

Mūsų teikiamos paslaugos
Laidojimo dokumentų, socialinių išmokų sutvarkymas

     Artimo žmogaus mirtis yra traumuojantis ir dažnai netikėtas įvykis. Susidūrę su mirtimi, žmonės kartais nežino ką turi daryti, nuo ko pradėti, kokius dokumentus privalo tvarkyti. Mes, laidojimo paslaugų įmonė „Tylos namai“, pasirūpinsime visų socialinių išmokų bei laidojimo dokumentų sutvarkymu jei to pageidausite.

Laidojimo organizavimas (organizuojama visa laidojimo eiga)

Mūsų Laidojimo namai teikia laidojimo ir laidotuvių organizavimo paslaugas, pasirūpina visais su laidojimu susijusiais rūpesčiais, t.y. palaikų paėmimas iš namų ar gydymo įstaigų, mirusiųjų saugojimas šaldytuve, profesionalus kūno sutvarkymas, balzamavimas, laidojimo apeigų organizavimas, šarvojimo salių nuoma Kaune, karsto nešėjų paslaugos, transporto nuoma, giesmininkų, smuikininkų ir kitų atlikėjų paslaugos, gedulingos puokštės ir vainikai, kremavimas.

Šarvojimas (velionio šarvojimas šarvojimo salėse ar namuose)

   Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus šarvoti namuose ar butuose neleistina. Dėl prastos ventiliacijos necirkuliuoja oras, patalpoje esant daugiau žmonių kyla temperatūra, darosi tvanku – didėja ligų rizika, todėl šarvoti mirusįjį leidžiama tik tam skirtose specializuotose patalpose. Laidojimo paslaugų įmonė „Tylos namai“ pasirūpina profesionaliu kūno paruošimu, šarvojimu pasirinktose šarvojimo salėse, taip pat šarvojimo salės puošimu gėlėmis, nekrologo pakabinimu, žvakių uždegimu.

Laidojimo reikmenų nuoma

Laidojimo reikmenų „Tylos namai“ parduotuvėje rasite visą reikalingą laidotuvių atributiką. Turime didelį karstų, urnų, kryžių pasirinkimą, kur atsižvelgę į kokybės ir kainos santykį galėsite išsirinkti nuo gražių, bet nebrangių iki itin prabangių daiktų. Taip pat siūlome platų moteriškų ir vyriškų laidojimo rūbų, avalynės bei aksesuarų pasirinkimą. Gedulingas puokštes, vainikus ir juostas su užrašais galėsite išsirinkti iš mūsų katalogų. Užsakysime ir į šarvojimo salę atvešime juos savo transportu. Rekomenduojame atvykti ir viską apžiūrėti mūsų parduotuvėje,  kurią rasite Kaune, Jonavos g. 220. Jei pageidaujate, galime atsivežti ir parvežti Jus savo transportu.

Autokatafalkai

Mūsų laidojimo paslaugų įmonės transportas atitinka specialius reikalavimus, kurie reikalingi transportuojant mirusiųjų palaikus iš gydymo įstaigų, jūsų nuosavų būstų ar slaugos namų. Galite rinktis tiek prabangius, tiek standartinius autokatafalkus pervežti mirusiųjų kūnams į šarvojimo sales, krematoriumą, kapines.  Laidojimo namų transportas nuomojamas visoje Lietuvoje.

Žmonės karstui nešti

Vienas labai svarbių viso laidotuvių proceso momentų – karsto nešimas. Tam, kad velionio artimiesiems nekiltų nereikalingų organizacinių rūpesčių ir streso laidotuvių metu, siūlome keturių arba šešių patyrusių karsto nešikų grupę su vienoda, tvarkinga apranga arba juostomis.

Giesmininkai

Giesmininkai atlieka pilną giedojimo programą arba trumpesnę, velionio išlydėjimo programą. Esant pageidavimui giesmininkai taip pat praveda gedulingus pietus. Leidžiame rinktis muziką pagal velionio pageidavimus ir įsitikinimus, taip pat siūlome tiek lotyniškų, tiek itališkų giesmių repertuarą bei lietuvių liaudies raudas.

Gedulingos puokštės

   Iš plataus asortimento išsirinksite Jums patinkančią gėlių kompoziciją bei vainikus su krepšeliais. Siūlome profesionalias floristų paslaugas, kurie papuoš šarvojimo salę nešabloniškai ir atsižvelgdami į visus Jūsų pageidavimus.

Gedulingi pietūs

Gedulingi pietūs nėra bažnytinių laidojimo apeigų dalis, šio susibūrimo tikslas – prisiminti ir pagerbti į dangų iškeliavusį žmogų, pabūti kartu su artimaisiais. Jums patogiausioje vietoje pasiūlysime gedulingus pietus bei pateiksime meniu. Kadangi šiuo laikotarpiu buvimas su artimaisiais labai svarbus, tačiau papildomi reikalai gali užimti daug laiko, norime kaip įmanoma sumažinti kylančius rūpesčius.

Fotografo paslaugos

Siūlome Jums profesionalaus fotografo paslaugas, tad Jums nereikės rūpintis dėl mirusiojo atminimo įamžinimo.

Autobusų nuoma

   Siūlome Jums mikroautobusų ir autobusų nuomos paslaugas esant poreikiui į kapines nuvežti artimuosius. Taip pat turėkite omenyje, kad į šiuolaikinius katafalkus laidotuvių puokštės ir vainikai nėra dedami, todėl tuo atveju jei neturite galimybės patys pervežti gėlių, siūlome užsisakyti papildomą transportą saugiam jų nugabenimui.

Palaikų pervežimas

Esant situacijai kai reikia pergabenti mirusiojo palaikus iš vienos vietos į kitą, siūlome palaikų pervežimo paslaugas į bet kurią Lietuvos vietą ir užsienį. Visa procedūra pasirūpiname pilnai, pradedant velionio paėmimu iš namų, nuvežimu į morgą ir baigiant pašarvojimu.

Profesionalus kūno paruošimas šarvojimui – balzamavimas

     Tai mirusio žmogaus kūno specialus paruošimas (žmogaus audinių cheminis fiksavimas ir konservavimas) siekiant, kad kūnas būtų higieniškai paruoštas ir gerai išsilaikytų iki pat palaidojimo. Šis procesas reikalingas norint dezinfekuoti, apsaugoti ir atstatyti žmogaus palaikus. Balzamavimo esmė – pašalinti iš kūno nereikalingus skysčius. Kraujas visame kūne yra pakeičiamas balzamuojamuoju skysčiu. Tai reikia daryti lėtai, kad vyktų priverstinė kraujotaka, kurios metu balzamuojamuoju skysčiu pamažu prisotinami audiniai. Tai yra daroma pasirinkus vieną iš arterijų, per kurią yra leidžiamas balzamavimo skystis ir prisotinami audiniai.

     Balzamuotojas – mirusiojo kūno paruošėjas yra šios srities specialistas, turintis išsilavinimą ir specialią įrangą su priemonėmis. Šis specialistas suteikia palaikams natūralią išvaizdą, sustabdo irimo procesą iki vienos savaitės. Balzamavimą gali atlikti Lietuvos Respublikoje, kitoje Europos Sąjungos ar Europos ekonominės erdvės valstybėje įsteigti juridiniai asmenys ar kitos organizacijos arba jų filialai, turintys Lietuvos Respublikos visuomenės sveikatos priežiūros įstatymo ir kitų teisės aktų nustatyta tvarka išduotą leidimą-higienos pasą. Žmogaus palaikus galima balzamuoti tik gavus jo mirties liudijimą.

Profesionalus kūno paruošimas šarvojimui – kūno ertmių valymas

      Tai procesas, stabdantis kūno irimą, kurio metu stengiamasi pašalinti kiek įmanoma daugiau skysčių iš kūno ertmių . Šio proceso metu įpurškiama specialaus ertmių skysčio, kuris  suteikia trumpalaikį efektą, kad kūno irimo procesas būtų sustabdytas.

Velionio aprengimas

   Prieš aprengiant ir grimuojant velionį yra atliekamas kūno prausimas, dezinfekavimas specialiomis priemonėmis . Taip pat atliekamas burnos ir nosies dezinfekavimas, tamponavimas, burnos užčiaupimas. Jeigu yra žaizdų, jos taip pat išvalomos, dezinfekuojamos ir sutvarstomos.

   Esant poreikiui, atliekamas ir balzamavimas bei kūno ertmių valymas. Pastarieji rekomenduojami jei velionis šarvojamas karštomis dienomis, jei šarvojimas trunka kelias dienas arba jei po mirties praėjo ilgesnis laikas.

Velionio laikinas laikymas šaldytuve

Įmonė turi dvidešimt šaldytuvų. Esant pageidavimui velionio kūnas bus laikomas šaldymo kambaryje iki šarvojimo dienos.

Rūbai

Siūlome platų moteriškų ir vyriškų rūbų bei avalynės pasirinkimą, pasirūpiname velionio apatiniu trikotažu. Taip pat siūlome įvairių aksesuarų, kurie papildys velionio aprangą, pasirinkimą.

Šarvojimo salių nuoma

   Siūlome Jums platų salių pasirinkimą laidojimo rūmuose Jonavos g. 220, Tylos namų filialo šarvojimo salę Panemunėje ir kitose Kauno vietose, todėl galėsite pasirinkti patogiausioje vietoje esančią ir labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią salę. Jonavos g. yra keturios modernios ir erdvios šarvojimo salės, Perlojos g. šarvojimo salė išsiskiria solidumu ir netrukdoma ramybe.

Kremavimas

   Kremavimas arba kremacija – tai mirusio žmogaus palaikų sudeginimas krematoriumo krosnyje. Kremavimas Lietuvos Respublikoje vykdomas laikantis 2007 m. gruodžio 20 d. priimto LR Žmonių palaikų laidojimo įstatymo. Mes siūlome kremavimo paslaugas Lietuvoje, taip pat Latvijoje ir Lenkijoje. Pasirūpiname visu kremavimo procesu: mirusiojo palaikų transportavimu, kremavimu ir urnos pargabenimu, taip pat atsakome į visus iškilusius klausimus.

Palaikų parvežimas iš užsienio šalių

Artimam žmogui mirus užsienyje, pasirūpinsime kūno pargabenimu iš bet kurios pasaulio šalies ir pakonsultuosime su tuo susijusiais klausimais.

Kunigo vežimas

Jūsų patogumui, įmonė savo transportu atveža kunigą į Šv. mišias ir kapines, o po laidotuvių jį parveža.

Gėlių sutvarkymas kapuose

   Laidotuvėse įprastai dalyvauja daug artimųjų, kurie mirusiajam pagerbti atneša vainikų, puokščių ir pavienių gėlių. Viską gražiai ir estetiškai sudėti ant kapo neretai tampa sudėtinga, o nesilaikant tam tikros tvarkos kapas gali atrodyti netvarkingai ir perkrautai. Jums pageidavus, sutvarkome bei papuošiame gėlėmis šviežiai supiltą kapo kauburėlį. Mūsų floristas profesionalas organizuoja tvarkingą gėlių ir vainikų išdėstymą ant kapo, tad Jums nereikės tuo rūpintis patiems.

Nėra komentarų.

Parašykite komentarą

Sutinku, kad mano pateikti duomenys būtų naudojami tik paslaugai suteikti.

i virsu logotipas